טלי כהן
אימון אישי וקבוצתי לנשים ונערות מאותגרות קשב וריכוז למימוש עצמי ותעסוקתי.

מאמנת נערות ונשים בתהליכי שינוי, השגת מטרות ומימוש עצמי. מומחית באימון נשים מאותגרות קשב וריכוז ובאימון תעסוקתי. מנחה סדנאות וקורסי אימון.

קהל יעד:  נשים ונערות מאותגרות קשב וריכוז הרוצות לחוות הצלחות ,ליצור בהירות, להשיג מטרות, להגיע למימוש עצמי או תעסוקתי באימון אישי או בתהליך קבוצתי בסדנאות ומעגלי נשים.

וותק בתחום: עוסקת באימון 9 שנים ,מנחת קבוצות מעל 25 שנה.

שכיר/ עצמאי: עצמאית

אני מאמין  מקצועי:

החיים מזמנים לנו צמתים ואירועים המעוררים בנו רצון לחולל שינוי. יצירת שינוי באמצעות אימון הוא תהליך מרתק ומצמיח שבסיומו יש סיפוק גדול. העבודה האימונית מורכבת בשני מעגלים, מעגל של שינוי תודעתי ומעגל של שינוי מעשי, המשפיעים זה על זה. התהליך מוליד אצל המתאמנת, תובנות חדשות המתרגמות לצעדים מעשיים המאפשרים את השגת המטרות והטמעת השינוי.

בכלי האימון למאותגרות קשב וריכוז יש קסם, הם בהירים ומעשיים, בשל כך מתוך ניסיוני, הם מצליחים לחולל שינויים ומובילים להשגת מטרות בתהליך קצר יחסית של שמונה-שתים עשרה מפגשים בהתאם למטרת האימון.

אני מרגישה זכות גדולה ללוות את התהליך שהמתאמנת עוברת בדרך לבניית השינוי והשגת המטרות. לעזור לה לחלץ את התובנות מתוך עצמה, להתמודד עם החסמים המונעים ממנה לממש את היכולות שלה, להיות אתה כשהיא בוחרת את הדרך המיטבית עבורה. לסייע לה להפוך חלום למציאות.                                                                                         

מיקום: אפרת / ירושלים.

המלצות:

עברתי עם טלי תהליך בשני נושאים: רכישת מיומנויות בניהול זמן והתארגנות, ושינוי תעסוקתי. הגעתי מאוד מתוסכלת, חסרת כיוון ועם ייאוש מעצמי. טלי באנושיות רבה ידעה לשקף את הקשיים, לתת הכוונה וידע, ולקדם אותי.  היא גם לא מוותרת!  היא מצליחה לראות את הפוטנציאל שלך בדבר מסוים גם כשאת מרגישה שהוא איננו קיים. טלי מאוד מקצועית ומובילה את האימון לעבר המטרה.
כיום אני במצב שונה לגמרי מבחינת ניהול זמן, ועובדת במקום עבודה שלא יכולתי לחלום עליו לפני חצי שנה. תודה! מוריה

המלצות נוספות :

המלצה 1

המלצה 2

מכתב תודה 1

מכתב תודה 2

מכתב תודה 3

מוזמנת ליצור קשר: 052-6071864, tali.c60@gmail.com

ליצירת וואצאפ הקישו כאן